Salon okien i drzwi

Salon okien i drzwi

Oferujemy Państwu profesjonalny salon sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem, spełniający wszystkie wymagania i oczekiwania naszych klientów. Udzielamy fachowego doradztwa oraz terminowości i najwyższej jakości produktów.

Nasza kadra specjalizuje się sprzedażą oraz profesjonalnym montażem nowoczesnych systemów stolarki okiennej, drzwiowej oraz aluminiowej. Zajmujemy się instalacją okien: profil PCV, drewnianych, aluminiowych i drewniano-aluminiowych.  Wykonujemy montaż surowy, standardowy a także ciepły z zastosowaniem taśm rozprężnych i paroprzepuszczalnych.

U nas znajdziecie Państwo parapety dostosowane do potrzeb każdego klienta. Są nimi między innymi parapety PCV, nakładki, MDF wilgocioodporne, lakierowane, laminowane i konglomeraty.

W naszej sprzedaży posiadamy drzwi zewnętrzne oraz wewnątrzklatkowe spełniające warunki antywłamaniowe jak i energooszczędne. Oferujemy sprzedaż i instalację bram segmentowych  i uchylnych oraz serwis po montażowy. Mamy w ofercie produkty, który kwalifikują się do programu ,,Czyste Powietrze''.

Nasza oferta posiada drzwi wewnętrzne takich firm jak: VOSTER, ERKADO, PORTA, DRE, POL-SKONE, RADEX. Zachęcamy również do oględzin ultranowoczesnego systemu przesuwnego oraz niezbędnych do nich akcesoriów.

 


Nasze projekty:

    

    

    

   

 


Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego pomiaru i wyceny klientów indywidualnych oraz firmy budowlane.

Kontakt tel:
  510 096 083  
510 096 084

E-mail:
salon.okien@grot-pisz.pl
salon.okien1@grot-pisz.pl
mk@grot-pisz.pl


Galeria:

Galeria zdjęć
DSC_5990.jpg
DSC_5998.jpg
DSC_6001.jpg
DSC_6012.jpg
DSC_6013.jpg
DSC_5989.jpg
DSC_5997.jpg
DSC_6010.jpg